CTX110611-R
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CTX110611-R
Mfr.Part # : CTX110611-R
Manufacturer : Eaton-Electronics Division
Description : TRANSFORMER CCFL 6W 11V 11MA SMD
Stock : 35000
Product Category : Specialty Transformers
For Use With/Related Products : CCFL Power Supplies
Inductance : 20 µH