G3VM-351D(TR)
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
G3VM-351D(TR)
Mfr.Part # : G3VM-351D(TR)
Manufacturer : Omron Electronic Components
Description : SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
Stock : 3659
Product Category : Solid State Relays
Circuit : SPST-NO (1 Form A)
Load Current : 120 mA
Mounting Type : Surface Mount
On-State Resistance (Max) : 50 Ohms
Output Type : AC, DC
Product Status : Active
Supplier Device Package : 4-SMD
Termination Style : Gull Wing
Voltage - Input : 1.15VDC
Voltage - Load : 0 V ~ 350 V