YFF32SC1E470M
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
YFF32SC1E470M
Mfr.Part # : YFF32SC1E470M
Manufacturer : TDK Corporation
Description : CAP FEEDTHRU 47PF 25V 1206
Stock : 10840
Product Category : Feed Through Capacitors
Capacitance : 47 pF
Current : 200 mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 600mOhm
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C
Package / Case : 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Product Status : Obsolete
Voltage - Rated : 25V