BFCN-5750+
Contact Now
BFCN-5750+
Mfr.Part # : BFCN-5750+
Manufacturer : Mini-Circuits
Description : LTCC BAND PASS FILTER, 5650 - 58
Stock : 2719
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 200 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 5.75GHz Center
Impedance : 50Ohm