BFCN-2975+
Contact Now
BFCN-2975+
Mfr.Part # : BFCN-2975+
Manufacturer : Mini-Circuits
Description : LTCC BAND PASS FILTER, 2570 - 34
Stock : 2593
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 870 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 2.975GHz Center
Impedance : 50Ohm