BFCN-2360+
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
BFCN-2360+
Mfr.Part # : BFCN-2360+
Manufacturer : Mini-Circuits
Description : LTCC BAND PASS FILTER, 2250 - 24
Stock : 2499
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 220 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 2.36GHz Center
Impedance : 50Ohm